HUBERT

 

......Od 01.01.2000 zatrudniony jestem W TVP S.A. o/Bydgoszcz przechodząc z komercyjnej rozgłośni radiowej ESKA. Od tego czasu jestem reporterem, prowadzącym, komentatorem i wydawcą programów sportowych dla wszystkich anten TVP. Od września 2006 blisko współpracuję z powstałą redakcją TVP Sport, dla której często pracuję w całej Polsce i w Europie.

Mój dorobek w skrócie:

- Praca przy relacjach z Igrzysk Olimpijskich w Atenach2004 i Pekinie 2008 (w redakcji TVP w Warszawie)

- Praca przy realizacji projektu „Strefa Kibica” podczas EURO 2012 w TVP1 (przygotowywanie gotowych materiałów 3’ ze stref kibica w 15 miastach Polski i przesyłanie ich do emisji na Woronicza)

- W 2011 roku otrzymałem 1 Nagrodę w kategorii Najlepszy Dziennikarz Sportowy podczas 18 PiK w Katowicach

- Reporter i prowadzący studio podczas EuroBasket 2009 mężczyzn i EuroBasket kobiet 2011, które organizowane były w Polsce

- Współprowadzenie z Przemysławem Babiarzem, Maciejem Kurzajewskim i Pauliną Chylewską Gali Lauru Królowej Sportu oraz mityngu Pedro’s Cup (dodam, że jako jedyny z tego grona prowadzę wszystkie te imprezy od początku istnienia )

- Komentowanie meczów (w tym Reprezentacji Polski) koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, hokeja, żużla, zawodów lekkoatletycznych i konnych dla anten ogólnopolskich

- Prowadzenie studia i reporter w ponad 500 transmisjach sportowych z różnych wydarzeń sportowych w Polsce i za granicą

- Wejścia „na żywo” do ogólnopolskich dzienników TVP (Teleexpress, Sport Wiadomości, Panorama, TVP INFO)

- Praca przy relacjonowaniu Ligi Światowej siatkarzy, Pucharu Europy SPAR w lekkiej atletyce, Grand Prix o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata na żużlu

- Od siedmiu lat relacjonuję dla TVP z Londynu, najsłynniejsze regaty wioślarskie Świata „Boat Race” Oxford – Cambridge i przygotowania do nich między innymi z udziałem wioślarzy z Polski i regionu. W kwietniu 2007 w TVP Sport emitowany był mój reportaż „Wyścig o wyścig”. Pokazywał on losy jedynego Polaka w historii, który wziął udział w tym prestiżowym wyścigu – Michała Płotkowiaka.

- Od września 2006 do czerwca 2007 przygotowywałem i prowadziłem autorski program „W 60 minut dookoła sportu”, w którym sport był pokazywany w nietypowy, często zabawny sposób. W programie łączyły się elementy edukacyjne, zabawne i informacyjne.

- Przygotowanie „Kronik Rejsu Morskim Szlakiem Polonii 2010 – 2011” dla TVP Polonia i TVP Bydgoszcz

- Znalazłem się w zespole redakcyjnym programu „Kadra 2012” produkowanego przez TVP Bydgoszcz dla TVP1.

- Współpracuję także z innymi redakcjami. Od kilku lat jestem prowadzącym wejścia antenowe dla TVP z Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Byłem prowadzącym letnie pikniki   „Lato z 3” dla TVP Bydgoszcz.

- Współtworzę „Galę Sportu” podczas której ogłaszane są wyniki plebiscytu na najpopularniejszego sportowca województwa. Były to uroczyste gale organizowane i transmitowane przez TVP3 Bydgoszcz.

- Jestem głównym animatorem podczas „Dni otwartych TVP Bydgoszcz”, w czasie których najczęściej prowadzę całość imprez ze sceny.

- Za promowanie sportu w regionie, zostałem w 2006 roku wyróżniony i nagrodzony przez Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

 

Co chciałbym robić? To trudne pytanie…

Zawsze powtarzam, że jestem szczęśliwy bo robię to, co lubię…

Pozostaję do dyspozycji.

 

 

Pozdrawiam

Hubert Malinowski

 

View the embedded image gallery online at:
https://sam-sport.pl/nasz-zespol/73-hubert#sigFreeId9665edc174