ŁUKASZ

 

 

......Już w trakcie studiów dziennikarskich zacząłem rozwijać swoją karierę zawodową. W studenckim radiu "Sygnały" w Opolu pracowałem jako reporter, by po roku awansować na koordynatora pracy redakcji sportowej. Byłem również gospodarzem i współtwórcą w Radiu Park audycji "Studenciaki".  To właśnie na Opolszczyźnie zaczęła się moja przygoda z social media. Tworzyłem tam od podstaw wizerunek w tygodniku „Tylko Piłka” poprzez media społecznościowe. Dodatkowo byłem współzałożycielem i redaktorem naczelnym portalu www.dziennikarze.eu, gdzie doskonaliłem sztukę wywiadu z rozmaitymi osobowościami świata muzyki, kultury oraz filmu. Przerwy wakacyjne starałem się zawsze wykorzystywać do pracy nad swoim warsztatem. Odbywałem praktyki w takich firmach jak: Grupa Radiowa Agora (jako reporter w Radio Złote Przeboje, Roxy FM oraz TOK FM) czy TVP S.A.

Od zawsze moją pasją jest sport, dlatego podczas budowania kariery zawodowej związałem się z mediami o profilu sportowym.

Nie jest mi również obca obsługa techniczna imprez sportowych. Wspólnie z firmą SAM – SPORT przygotowywałem oprawę multimedialną podczas meczów Delecty Bydgoszcz w Plus Lidze w sezonie 2012/2013. Obecnie pracuję w Telewizji Polskiej S.A.  oddział w Bydgoszczy, w tygodniku „Tylko Piłka” oraz w firmie SAM-SPORT.

 

 

Pozdrawiam

Łukasz Betański

 

View the embedded image gallery online at:
https://sam-sport.pl/nasz-zespol/77-lukasz#sigFreeIde9abb4bb6a